KDO VLASTNĚ JSME?

Jsme rodinná firma, která se zabývá výrobou jídel od roku 1989. Jsme zaměřeni především na českou kuchyni, zdravou stravu a krabičkovou dietu. Rozhodli jsme se náš sortiment rozšířit o výrobu zdravých čerstvě lisovaných ovocných a zeleninových šťáv. Vzhledem k naší dlouholeté zkušenosti máme vybrané dodavatele, kteří nám dodávají pouze kvalitní čerstvou zeleninu a ovoce.

Naše šťávy (freshe a smoothie) se vyrábějí v ochranné atmosféře a následně jsou šokově zachlazovány, aby byla dodržena jejich čerstvost včetně všech obsahovaných vitamínů.

Na našich webových stránkách si můžete objednat pomocí našeho objednávkového systému, nebo telefonicky. Vybrat si můžete námi namixované freshe nebo smoothie a pokud Vám nepřijdeme na chuť, můžete si namixovat svůj vlastní fresh/smoothie. Dále nabízíme náš dlouhodobě připravovaný detoxikační program, či si můžete vybrat v našem důsledně odzkoušeném programu „na zdraví“.

Věříme, že s našimi službami budete spokojeni a vyberete si přesně to, na co máte chuť.  Pokud přijdete na nějaké nedostatky, určitě nás neváhejte kontaktovat, protože nejdůležitějším článkem naší firmy jste VY náš zákazník.

Objevujte

Freshe

Jablko

95 Kč
Jogurtové smoothies

Borůvka, jahoda, pomeranč, jablko, jogurt

120 Kč
Jogurtové smoothies

Jahody, banán, jogurt

120 Kč

Sledujte nás

Pít zdravě znamená posilovat tělo!

Získejte jako první informace o nových produktech a slevách

Zanechte vzkaz

Zpětná vazba je pro nás důležitá stejně jako kvalita našich produktů!

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com